Мова:
Головна

Білгород-Дністровський туристичний гід

Скористайтеся нашим додатком, щоб відвідати і промоніторити всі визначні пам'ятки нашого міста!

Новини

КП "Акермантурінвест" завершує реалізацію грантового проекту регіонального розвитку
Вже третій рік поспіль КП « Акермантурінвест» реалізує проєкт регіонального розвитку «Створення та просування на вітчизняний та світовий туристичний ринок комплексного туристичного продукту міста Білгород-Дністровський Одеської області». Одним з найважливіших та значущих етапів стало підготовка необхідного пакета документів, що склало три томи, для включення Аккерманської фортеці до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Проведені комплексні маркетингові дослідження, розроблені маркетингової стратегії, програми заходів. Крім того за цей період було розроблено та видано каталог «Туристичний Альманах». Збірник ярко ілюстрований у твердій палітурці. Складається з декількох розділів та розповідає про: «Городище Антична Тіра», «Аккерманську фортецю», «Прогулянка вулицями старого Аккерману» та «Туристичні маршрути». Створено набір листівок 15 шт ". Визначні пам'ятники туристичних маршрутів Білгород-Дністровського". У 2020 році в рамках реалізації проекту регіонального розвитку був проведений всеукраїнській конкурс на розробку туристичного бренду м. Білгород-Дністровського. Після визначення переможців виготовлено сувенірну продукцію: майки та шарфи з логотипом . Тривають роботи над створенням туристичного порталу, сайту та мобільного додатку. Проведено аерозьемку з повітря та змонтовано 30 хв. відео. Саме ця відео презентація дозволяє дізнатися про найпривабливіші туристичні об’єкти. Розглядати унікальні пам’ятки архітектури і культури, можливо не тільки з екрану, але і можна самостійно чи з екскурсоводом, які допоможуть передати велич історії міста з багато віковою історією, адже розроблено туристичні маршрути. А завдяки театралізованій постановці у вас буде можливість зануритися у світ історії та містики. Адже минуле немов знову оживе і здійсниться неймовірна мандрівка у часі.
Читати далі   
У Білгороді-Дністровському продовжуються роботи щодо встановлення зовнішньої ілюмінації на вулицях міста
13 грудня спеціалісти МЦ «Благоустрій» проводять роботи з монтажу кольорових консолей зовнішньої ілюмінації на стовпах вуличного освітлення по вулиці Михайлівській – від. вул. Кирилова до вул. Незалежності. Завтра світлодіодні конструкції будуть встановлені по вулицях Бугазькій та Перемоги.
Читати далі   
У Білгород-Дністровській міській багатопрофільній лікарні введено в експлуатацію новий комп’ютерний томограф
Білгород-Дністровською міською багатопрофільною лікарнею отримано всі дозвільні документи для запуску діагностичного обладнання – надсучасного комп’ютерного томографу, який встановлено у лікарні. «Вже найближчими днями, введене в експлуатацію нове медичне обладнання надасть можливість лікарям міської лікарні проводити обстеження пацієнтів та відповідно до цього призначати необхідне лікування. Для ургентних хворих та жителів міста, які отримали направлення від сімейного лікаря, таке обстеження проводитиметься безкоштовно, а витрати на його проведення покриватимуться національною службою здоров'я України за Програмою медичних гарантій відповідно до пакету медичних послуг, що надаються лікарнею» - зазначив міський голова Віталій Граждан. Виконуючий обов’язки головного лікаря міської багатопрофільної лікарні Віталій Жнякін зазначив, що процедура отримання всіх дозвільних документів для введення в експлуатацію комп’ютерного томографу вимагала певного часу, але завдяки отриманому дозволу, вже найближчими днями перші пацієнти матимуть змогу пройти обстеження на даному медичному обладнанні.
Читати далі   
У Білгороді-Дністровському триває прийом заявок від підприємців на участь у конкурсі на краще новорічне оформлення вітрин та фасадів
На минулому тижні у Білгороді-Дністровському стартував конкурс «Новорічна фантазія» на краще новорічне оформлення віконних вітрин, фасадів об’єктів торгівлі, сфери побутового обслуговування та територій, прилеглих до магазинів, підприємств ресторанного господарства, побутового обслуговування. Наразі відбувається прийом заявок від учасників конкурсу. Цей етап триватиме до 24 грудня. Учасники мають зробити фотографії або відео своїх святково оформлених об’єктів та разом із заповненою заявкою надіслати на електронну адресу econombd@gmail.com. Слід зазначити, що на офіційному сайті Білгород-Дністровської міської ради bilgorod-d.gov.ua створений відповідний банер, на якому зображений QR-код, за допомогою якого можна відразу потрапити на необхідний розділ платформи e-DEM, де розміщена вся інформація про конкурс та бланк заявки для підприємців. Також це можна зробити, просто натиснувши на банер «Новорічна фантазія». З 25-го по 29 грудня відбуватиметься розгляд поданих заявок комісією, завантаження їх на Єдину платформу місцевої електронної демократії (e-DEM), генерація QR-коду з посиланням на перелік конкурсних заявок. З 30 грудня по 12 січня 2022 року включно – онлайн-голосування за найкраще святкове оформлення. Онлайн-голосування буде здійснюватися на веб-платформі e-DEM, за умови попередньої реєстрації. Участь в онлайн-голосуванні зможуть взяти усі мешканці міста Білгород-Дністровського, які зареєстровані на території міста. 13 січня – визначення переможця конкурсу «Новорічна фантазія» шляхом підрахунку голосів. 14 січня відбудеться урочисте нагородження переможців. Переможці конкурсу будуть нагороджені грошовими сертифікатами у розмірі: 1 місце – 15 тис. грн.; 2 – 10 тис. грн.; 3 – 5 тис. грн.
Читати далі   

Події

У Білгород-Дністровському пройде Різдвяний ярмарок
До святкування Новорічних та Різдвяних свят в період з 15 грудня по 15 січня на території міста будуть проведені святкові ярмарки. Торгівля харчовими продуктами, промтоварами, новорічними подарунками здійснюватиметься по вул. Першотравневій - від Миколаївської до Ізмаїльської, по вул. Московській - від Миколаївської до Ізмаїльської, а також на площі біля будівлі міської ради по вул. Михайлівській. Розпорядником ярмаркових заходів визначене комунальне підприємство «Акермантурінвест».
15.12.2021 --> 15.01.2022

вул. Першотравневій - від Миколаївської до Ізмаїльської, по вул. Московській - від Миколаївської до Ізмаїльської,

ДЕТАЛЬНІШЕ   
Зустрічаємо Новий Рік Разом
За доброю традицією, святкування Нового року у Білгороді-Дністровському відбудеться біля головної ялинки міста. «1 січня 2022 року о 01.00 ми запрошуємо всіх мешканців міста зустріти Новий рік разом. На вас чекають конкурси, цінні подарунки, розважальна програма, запальні танці та незабутній новорічний феєрверк. Працюватиме новорічний ярмарок, який своїм розмаїттям смаків обов’язково створить всім гарний настрій. А ще пригощання відвідувачів чаєм та смакування печивом з передбаченням на майбутнє», - анонсувала Тетяна Шахрай. 2 січня о 15:00 год. маленьких мешканців міста запрошують на новорічну диско-вечірку «Снігопад вражень», а 7 січня о 15:00 год. - на різдвяні розваги «Чарівний різдвяний зорепад». 15 січня о 14.00 год. мешканці міста запрошуються на народні гуляння «Старий Новий рік. Перезавантаження».
01:00 - 01.01.2022 --> 07.01.2022

вул. Михайлівська, 56

ДЕТАЛЬНІШЕ   
У Білгород-Дністровському відкривається резиденція Святого Миколая
Відкриє цикл зимових свят Білгорода-Дністровського урочисте відкриття головної ялинки міста, яке відбудеться під патронатом міського голови на День Святого Миколая 19 грудня о 16:00 год на площі перед будівлею міської ради та буде супроводжуватися роботою резиденції Святого Миколая, розважальною програмою та неочікуваними сюрпризами. «Своєю головною метою цього свята ми бачили створення в кожного маленького мешканця міста незабутнього святкового настрою, прагнення викликати на обличчі найщирішу посмішку та подарувати емоції щастя. Тому в цьому році для нашої малечі буде створена справжня резиденція Святого Миколая, де кожна дитина зможе поспілкуватися та поділитися зі Святим Миколаєм своїми мріями і бажаннями, зробити фото на згадку та обов’язково отримати смаколики від Миколая». Також, під час святкового заходу працюватиме пошта Святого Миколая та Діда Мороза, діятимуть Майстерня новорічних прикрас та яскраві фотозони, ростові ляльки та багато іншого. А по завершенню свята кожна дитина отримає смачний новорічний подарунок.
16:00 - 19.12.2021

м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська 56, площа перед виконкомом

ДЕТАЛЬНІШЕ   
Оголошено аукціон з приватизації комунального майна по вул. Михайлівській,50
Білгород-Дністровською міською радою оголошено аукціон з приватизації шляхом проведення електронного аукціону 33/100 частин домоволодіння, які складаються з адміністративної будівлі літ. «А» нежитлові приміщення №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 18, 19, загальною площею 122,4 кв. м, підвалу літ. «а» нежитлові приміщення І, ІІ, загальною площею 131,4 кв. м по вул. Михайлівська,50 в м. Білгороді-Дністровському. Цільове призначення – будь-яке. Стартова сума викупу – складає суму у розмірі 1 055 848,00 грн. (один мільйон п’ятдесят п’ять тисяч вісімсот сорок вісім грн. 00 коп.). На кінцеву суму викупу нараховується ПДВ у розмірі 20 відсотків. Ознайомитися та взяти участь в аукціоні за лотом UA-PS-2021-12-08-000082-1 ● 346b0b2809bd4d30ba9ae9d0a26a3156 за результатами якого майно передається в приватизацію, можливо скориставшись електронною торговою системою (ЕТС) за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-12-08-000082-1.
12:00 - 09.01.2022 --> 10.01.2022

Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська, 50

ДЕТАЛЬНІШЕ   

Ви можете запропонувати:

Вподобане місце

Iнформацію про будь-яку подію